Newport University Newport University
NIU Online CampusNewport Adaylar???renci ??leriD?nem Bilgileri
NIU HAKKINDA   |   AKADEMİK PROGRAMLAR   |   KAYIT BİLGİLENDİRME   |   ETKİNLİKLER   |   ALBÜM   |   SORULAR   |   İLETİŞİM
 
Anasayfa Öğrenci İşleri:

Öğrenci Girişi

E-posta Adresiniz

Şifre
Yönetici Girişi

Kullanıcı Adı

ŞifreSevgili öğrencimiz,

  1. Yukarıda bulunan boşluklara kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.
  2. Şifreniz yok ise lütfen şifremi unuttum linkini tıklayınız.
  3. Açılan sayfada öğrenci işlerimize vermiş olduğunuz email adresinizi ve doğum tarihinizi yazınız.
  4. Sistem size şifrenizi hemen oluşturacaktır. Şifrenizi sisteme giriş yaptıktan sonra, şifre değiştir bölümünden istediğiniz bir şifre  ile değiştirebilirsiniz.
  5. Sistemden şifre  alamazsanız info@newportuni.com adresine mail atınız.
  6. Lütfen şifrenizi hiç kimse ile paylaşmayınız.

Öğrenci işleri programımıza girdikten sonra aşağıdaki tüm işlemleri yapabilir ve üniversiteniz ile daha kolay iletişim kurabilirsiniz.

 

Kişisel Bilgileriniz
Bu bölümde kişisel bilgilerinizi gözden geçirebilir, eksiklikler varsa İstek/Öneri/Şikayet bölümünden bize iletebilirsiniz
Transcript

Transcript bölümünde en son güncellenmiş ders notlarınıza ulaşabilir ve gelişim ve ilerlemenizi burdan takip edebilirsiniz.

Lütfen, transcriptinizi dikkatli bir sekilde inceleyeniz, herhangi bir hata veya eksiklik tespit ederseniz İstek/Öneri/sikayet bölümünden bize iletiniz.

Öneri / İstek / Şikayet
Bu bölümde her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi öğrenci işlerine ve yönetime ulaştırabilirsiniz.

En geç 72 saat içinde öneri, istek veya şikayetiniz ile ilgili cevap yazılacaktır.
Şifre Değişikliği

Bu bölümde istediğiniz zaman şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı adınızı değiştiremezsiniz. Kullanıcı adınız her zaman öğrenci işleri sisteminde kayıtlı olan email adresiniz olacaktır.

Çıkış
Sistemden çıkmak istediğinizde her zaman bu güvenli çıkış bölümünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

 Siz, sayısız konuda iyisiniz ve iyi olmadığınızda ise, kötü değilsiniz. Sadece oyalanıyor ve tembellik ediyorsunuz. Ne yazık ki, geyikler kaplumbağalara çevikliği öğretemiyor. İyiliğiniz, üstün beninize duyduğunuz özlemde saklı ve bu özlem herbirinizde mevcut. Ancak bazılarınızda bu özlem, yamaçların gizemini ve ormanın ezgilerini taşıyarak, büyük bir güçle denize doğru akan bir sel gibidir. Ve diğerlerinde ise, dönemeçlerle ve kavislerle yolunu kaybeden, kıyıya ulaşmadan önce oyalanıp duran durgun bir ırmağa benzer. Yine de özlemi fazla olanın, az olana 'Neden bu kadar yavaşsın, neden duraklıyorsun?' demesine izin vermeyin. Çünkü gerçekten iyi olan, ne çıplak birine, `Neden elbisen yok?' diye sorar, ne de evsiz olana 'Evine ne oldu?' der." Halil CİBRAN, Ermiş Kitabından.
 
2013 © Newport University tasarım ve uygulama : CREALIVE